Hızlı Menü
Sepetim
YENİ KULLANMA KILAVUZU

Blog RSS Feed

06 Jan Hindi Yumurtası Kaç Günde Çıkar?
mustafa 0 12
Hindi Yumurtası Kaç Günde Çıkar ?Hazır yılbaşı gelmek üzereyken ve de ülkemizde artık Avrupai sofralar da kuruluyorken yabancıların noel sofralarının ..
28 Dec Kaz Yumurtası Kaç Günde Çıkım Yapar
mustafa 0 82
Kaz Yumurtası Kaç Günde Çıkar ?Kazlar iri ve beyaz veya boz tüylü bazen oldukça sinirli ve aç kuş türleridir. Kimi zaman komik videolarda izlediğimiz ..
28 Dec Tavuk Yumurtası Kaç Günde Çıkım Yapar
mustafa 0 44
Tavuk Yumurtası Kaç Günde Çıkar ?Kuluçka doğal ve yapay olmak üzere iki şekilde sağlanabilir. Bunlardan birincisi yani doğal kuluçka neredeyse doğal y..
29 Nov Civciv Bakımı ve Püf Noktaları
5 133
Civciv Bakımı Ve Püf NoktalarıDaha önceki yazılarımızda Kuluçka Makinesi Nedir? ve Kuluçka Makinesinde Sıcaklık ve Nem Ayarı gibi konulardan söz etmiş..
26 Nov Kuluçka Makinesi Nasıl Yapılır?
mustafa 2 123
Kuluçka Makinesi YapımıBu yazımızda Kuluçka Makinesi nasıl yapılır, Kuluçka Makinesinin yapım aşamaları, Kuluçka Makinesi yapılırken kullanılan malzem..
13 Nov Kuluçka Makinesinde Sıcaklık ve Nem Ayarı
mustafa 10 381
Kuluçka Makinelerinde Sıcaklık Ve Nem AyarıBir önceki yazımızda kuluçka makinelerinde sıcaklık ve nemin kuluçka dönemi için ne derece hayati olduğunda..
08 Nov Kuluçka Makinesi Nedir?
mustafa 12 355
Kuluçka Makinesi Nedir ?Olağan süreçte bir civciv embriyosu yaklaşık 21 günde annesinin sağladığı sıcaklık ve nem sayesinde yumurtadan çıkmaktadır. Ku..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)